Willow: Jestem rozczarowany. Ale nie widzę powodu, by nie kontynuować

BEZPOŚREDNIO z Francji – Ogromny szkoły, jak grać na najwyższym poziomie, określonym przez czeski piłkarz Pavel Vrba na Mistrzostwach Europy we Francji. Jego zespół po porażce 0: 2 Turcja w turnieju zakończony. Jeszcze Vrba zamierza kontynuować w drużynie narodowej. “Mam ważny kontrakt i nie widzę powodu, dlaczego nie powinien być kontynuowany,” powiedział.

Czech jazdy do domu. To duże rozczarowanie dla Ciebie?
„Celem było, aby awansować z grupy, więc nie mogę powiedzieć, że nasza produkcja we Francji był udany. Z drugiej strony, okazało się, że piłka nożna na najwyższym poziomie rozgrywany jest inaczej niż w naszym kraju. Jakość i tempo gry jest niesamowita.Dla wielu graczy to była ogromna szkoła i mam nadzieję, że doświadczenie w innych cyklach kwalifikacyjnych użytkowania. „

Co zadecydowało klęskę Turcji?
” Wiedzieliśmy, że zadecyduje, kto daje pierwszą bramkę. Jesteśmy prosta sytuacja wyciąć niepotrzebne straty piłki i zamiast kontra dwukrotnie zatrzymał rywal i udał się do nas ukarać. W pierwszej połowie nie graliśmy źle, stworzyliśmy szanse jako rywala, ale są karane. Oczywiście, mecz był zły w drugiej połowie staraliśmy co Chorwaci, zagraliśmy dwa strajkujących. Niestety straciliśmy pomocnika, był lepszy przeciwnik.Od standardowego sytuacja dostał drugą bramkę, a my nie możemy zawrócić. „

Jak zespół zabaw pozostał oczekiwań, choć znalazł się w bardzo trudnej grupie? />

A jakie błędy myślisz stało?
” Błąd ? będę powtarzać.Oczywiście nie powiem, że mamy grę jakości jak Hiszpanów i Chorwatów, którzy myślę, że będzie grać na najwyższych pozycjach. Dla graczy to świetna szkoła, rzeczywistość pokazuje ogromne różnice. Jeśli chodzi o mecz z Turcją, było wyważone, nie mogliśmy strzelić gola, a przeciwnik karze nas ponownie przy stałych fragmentach. „

We wrześniu rozpocznie kwalifikacje do Mistrzostw Świata. Czy możesz potwierdzić, że w jej wprowadzeniu poprowadzi reprezentację?
„Zadaj sobie pytanie, piszesz cały czas o nim.”

I mówisz, że jesteś tam, ewentualnie uzupełnić jeden z graczy Wręcz przeciwnie, ogłosił koniec? />