Słowacy mają tło w EURO Vichy potwierdzone Kovacik

Bratysława. Słowacki piłce nożnej rozszerza siedzibę na EURO 2016 w Vichy w departamencie Allier w regionie Auvergne. Progresji od UEFA zbiera Słowacki Związek Piłki Nożnej (SFZ) osiem milionów euro.

Jedna trzecia premie dostać graczy i realizacji zespołu. A na stole jest również nowy kontrakt trener Jána Kozáka.Wszystko podane w bilansie wywiad SFA prezydenta Ján Kováčik.

W kompleksowego wywiadu wideo na oficjalnej stronie Kováčik Unia poświęconej inne tematy, takie jak aktualny stan realizacji programu modernizacji, remontu i budowy stadionów lub projektu Stadionu Narodowego.

Mówił również o stanowisko SFA w przypadku Michela Platiniho i jego kandydata na prezydenta FIFA, przygotowania i zatwierdzenia projektu nowej ustawy o sporcie i rzutować wspólne czesko-słowacką Superpuchar.Wywiad z Janem Kovacik.

Komentując środków finansowych na procedury i klucz w swoich działach Kováčik powiedział: „Nawet nie potwierdziły ostatecznie, ale z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością powinny Słowacki Związek Piłki Nożnej otrzyma od UEFA dla procedury sumie osiem milionów euro” wyjawił.

„Jedna trzecia powinny być przesunięte między graczami i zespołu realizacji, jedna trzecia kosztów SFA związanego z wykwalifikowanych i zamieszkałych we Francji i jednej trzeciej finansowania SFA, które powinny przejść do rozwoju piłki nożnej.”

składki dla poszczególnych meczów, zarówno przyjazny lub kwalifikacyjna, w wysokości nie posiadają. „The składki dla pojedynczych dopasowania wyizolowano systemu, przyjęte. Podział jedną trzecią procedurą będzie w gestii wagonu Kapitan odpowiednio.jak zgodzić. Nie wejdzie do niego „powiedział.

Słowacy już poznać miejsce, w którym zamieszkują podczas EURO.” Oczywiście, mogą one nadal się zmienić po wylosowanych grupach 12 grudnia, ale już kilka miesięcy zarezerwowane Centrum szkolenia i cała tło być reprezentacja. To we francuskim Vichy, „powiedział Kováčik.

SFA prezydent nie skomentował krótko i procedury, które bezpośrednio w Luksemburgu, w nocy z 13 października zwróciła się o pomoc miejscową policję i strażaków świętować.” Kiedy coś zdarza się pierwszy, a Mistrzostwa Europy nie jest zjawiskiem codziennym, stają się nawet takie rzeczy.Chociaż prawdopodobnie nie nastąpi, „przyznał.

” Ale na ten temat powiedziałem wszystko, co chciałem powiedzieć, i powiedzieć, że miałem. Szanuję przejawów radości w ten sposób, jak wykazano przez naszych przedstawicieli. Mimo, że na pewno będzie tematem rozmowy z trenerem i przedstawicieli zawodników w następnym osadu. Ale to będzie w spokojnej atmosferze. „

Udane Trener Kozak był w umowie w przypadku pomyślnej kwalifikacji opcją jej przedłużenia.” Przed ostatnim kwalifikacyjnej double-header trener Kozak ze mną dostał ofertę przedłużenia współpracy „, wyjawił.

„zgodziliśmy się jednak, że po zakończeniu kwalifikacji będzie miejsca na negocjacje. Z naszej strony, oczywiste jest chęć poszerzenia współpracy „, powiedział.