Porusza się dobrze i wymioty. Dráhař Kelemen tak sławny i Mistrz Europy

Na Mistrzostwach Europy w Szwajcarii Grenchen poleciał runway Czech Pavel Kelemen rowerzysta z ambicjami sukcesu w sprincie. On przyniósł nieoczekiwany złoty medal w keirin, z którego obiecał tak dużo, a ponadto zbliżył się do igrzysk olimpijskich. Silna konkurencja, odpowiednio do odlewania w Pucharze Świata, a następnie w górę na jego europejskiej tytuł kategorii w 23 lat

Nosił miał 24-letni dráhař Pavel Kelemen zweryfikowany., Kiedy na czymś bardzo zależy mu wiąże. Poprawiona wydajność daje żadnej presji psychicznej. I tak było na Mistrzostwach Europy.

zawodnik sprintu tam Dukla Brno kończący się na 11 miejscu, co było dla niego i dla ekspedycji rozczarowujące.. Po dzień wolny, kiedy jego awarii udało się wyrzucić, wygrał nieoczekiwane złoto w Keirin

VIDEO: Doskonała wydajność Pavle Kelemena

„Cheer więc ustawiony, chociaż tym razem w sprincie nie była tylko kwestia psychologii. Mamy również prokaučovali przelew „, powiedział Kelemen krytycznie.


„Jazda jest bardzo trudne, myślałem, że moja ciężka, ale na torze stało się jasne, że nie. To był błąd, „powiedział.

Z drugiej strony, Keirin mu wręcz sat. Stosując swoje doświadczenia z BMX, gdzie jest on używany do kontaktu fizycznego, a od śliskiego pierwszego napędu odbił się do finału, w którym już uwierzyli.Wygrał przez 47 tysięcznych sekundy wyprzedzając Francuza Francois Pervis, który wygrał tę dyscyplinę w ubiegłym roku, w Pucharze Świata.

A następnie po potwierdzeniu założenia psychologiczne przyszedł kolejny wskaźnik Kelemenových doskonałości. Duży wysiłek fizyczny z rowerzysta Dukla Brna przed ogłoszeniem wyników zwymiotowałem.

„Po wyścigu było trudne. Pracował emocje, trzy rundy Mam okrążył tor, zdyszany, krzyknęłam z radości. Potem wysiadł z roweru i zaciągnął mnie prosto do podium. Próbowałem wszystkiego rozdýchat, ale zanim nasza kolej, musiałem biegać i rzucać „, powiedział Kelemen uczciwie.

Jest to widocznie sam w wyścigu kolarskiego toru po ciężkich wymiotów.Biorąc pod uwagę, że on staje się regularny, już wie, czego się spodziewać od siebie.

„Zdarza się nawet na treningach. Więc raz w tygodniu wymiotować kiedy będzie trudniejsze odcinki. Na jednym namiocie, może to dobry znak, że Maka ciężko i robię dobrze, inaczej, ale zdrowie nie jest idealny prawdopodobnie nie „muz.

Na pewno fakt, że problemy żołądkowe pochodzi wyłącznie od wysiłku fizycznego. „Od nerwów nie będzie.Ponieważ wydaje się tylko w praktyce, to z wyczerpania “zdaje sobie sprawę,