Nawet po trzydzieści są najlepsze. Ibrahimovic stoi Ronaldo

Malmö – Szachtar

Paris Saint-Germain – Real Madryt (jednostka) Grupa B:

CSKA – Manchester United (Digi Sport 4)

Wolfsburg – EindhovenC grupa

Atletico Madryt – Astana

Galatasaray – grupa Benfica LisabonD

Juventus – Borussia Monchengladbach (Digi sportowe 5 )

Manchester City – FC Sevilla (Digi Sport 3)

Bratysława. Szwedzki hymn wydawał się nudny i Zlatan Ibrahimovič niedawno śpiewali własną wersję. Tylko w Szwecji masz film oglądaliśmy ponad trzy miliony fanów.

A napastnik Paris Saint Germain (PSG), ponieważ otrzymał prestiżową rekord złota.

Ibrahimovic jest jednak przede wszystkim genialny piłkarz , Twoje cele bierze za pewnik. Tylko podnosi ręce i pozostawione same skoki kolegów. Strzelając do nich z łatwością.Większość nie są powszechne, a oryginały eksportowych

Litery 3d: http://www.basoft.com.pl/znaki-przestrzenne-i-logotypy

Ma czarny pas sztuki walki taekwondo, a zatem duży zakres przegubowy. – właśnie dlatego, że jest zdolny do niezwykłych rzeczy. Wszędzie tam, gdzie doszedł on celował i stał się mistrzem.

W ciągu trzynastu sezonach zdobył dwanaście tytułów. Kapitan Holandii (Ajax, dwukrotnie), Włoch (Inter Mediolan 3 Juventus 2, AC Milan 1), Hiszpanii (Barcelona 1) i Francji (Paryż 3).

W każdym klubów zdobył 346 bramek, więcej 59 dodaje się do reprezentacji Szwecji – i jest to krajowy rekord. Obecnie ataki w Lidze Mistrzów z Realem Madryt, najbardziej udanych i najbardziej znanego klubu w historii piłki nożnej.

„Cieszymy się jedną z najlepszych drużyn na świecie w domu i czekam na niego.To będzie wielka walka, „powiedział strzelec PSG Zlatan Ibrahimovič. Po urazach na początku sezonu jest powrót do wielkich formy.Dal ponad 400 bramek

W sobotę zorganizował triumf z dwóch bramek prowadzących lidze francuskiej na lądzie Bastia. W 136 meczach w Paryżu dał 112 goli, jest najlepszym strzelcem w historii klubu. Ogólnie, biorąc pod uwagę już 405 cele zawodowe, bilans rewelacyjne.

Tylko jeden z graczy, którzy razem z nim w środku staną na polu, dali więcej. Cristiano Ronaldo: 503-tyZ czego 324 dla Real, który jest również rekord klubu.

Zlatan (34 r.), Ronaldo (30 r.) Robią wszystko, aby obalić kontynuację artykułu należy do treści premium Sme.sk Nawet możesz być abonenci roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Oszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu 0,98 € Zamów Cena 0,98 € ważna dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone

Sponsorem jest firma: Firma Basoft