LM: Szachtar i Partizan poczyniła postępy, osiągnięte historyczny sukces Albańczyków

Bratysława. Środowe powrót mecz trzeciej rundy Ligi Mistrzów piłki nożnej 2015/2016 kwalifikacjach przyniósł progresywnego i nieoczekiwane rezultaty Favorita rezultatov.

Tylko w fazie playoff Europa League zaprezentuje tureckiego Fenerbahce Stambuł. We Lwowie, Ukraina pokonać Szachtara Donieck wyraźnie 0: 3 miejsce

Odtwarzacz Słowackiej Miroslav Stoch trafienie w meczu 88 minut dłużej stanu decyzji. „Zagraliśmy bardzo trudny mecz,” przyznał według portalu segodnya.ua trener Szachtara Mircea Lucescu.

„W czasach byliśmy nawet szczęście, trzymać nas był piątym meczu. 3: 0 realistycznie odzwierciedla przebieg pojedynku.Nasz przeciwnik grał dobrze, oba zespoły zasługują, aby przejść dalej. „Najważniejszym zadaniem w karierze

Conqueror słowacki mistrz AS Trencin w poprzednim umywalni rundzie Steaua Bukareszt, że nie było wystarczająco dużo dla Serbii Partizan Belgrad. Podłogi miał 2 4.

Podobnie jak w pierwszym meczu na terytorium Rumunii urodziła się remisem 1: 1, awansowała do play-off klub LM Belgradzie Rumuni natomiast długo trzymane wyniku walcowania Ich odporność rozpadł się po 70 minut napastnika Andrija Živkovič montage odwetowe…mecz pomiędzy Partizan Steaua (4: 2).

„osiągnęliśmy fantastyczny wynik.Strzeliłem do tej pory mój najcenniejszy gola w karierze, „powiedział Blic Sport Słowa złoty medalista z ostatnich mistrzostw świata w 20 lat w Nowej Zelandii.

” W fazie grupowej Ligi Mistrzów wyszliśmy zrobić jeszcze jeden krok. Myślimy, że nie ma powodu, dlaczego mielibyśmy się teraz zatrzymać. Kibice wspierali nas niesamowicie. Miałem gęsią skórkę „Ani jedna bramka z 25 strzałów

Różnica Klasa 0: 3. Stracił Salzburg w Malmö, Szwecja Proces nie był wystarczająco Jeszcze w ubiegłym tygodniu do domu wygrać. 2: 0.

Szwedzi udało im się wymazać deficyt z pierwszego pojedynku po siedemnastu minutach. i tuż przed przerwą i dodał trzeci przepływ bramkowej. montage z meczu pomiędzy Malmö i Salzburg.

„szybko stracił prowadzenie. Po gol dla 3: 0, co potrzebne, aby zdobyć jedną bramkę do postępu.Mieliśmy dużo strzałów, ale niestety bez powodzenia „, powiedział na oficjalnej stronie internetowej austriackiego zespołu słowa sternika Peter Zeidler.

Stażyści prestrieľali rywal 25 8. Neskórovali jeszcze raz. Po raz pierwszy w fazie grupowej

historyczny sukces osiągnięty Skënderbeu albańskich łyżwy mistrz Dwa zwycięstwa. 2: 0 nad mołdawski mistrz milsami orgiejów oznacza, że ​​klub zaprezentuje premierę jednej fazie grupowej Pucharu Europejskiej

w przypadku awarii w odtwarzania-. LM będzie pracować poza głównym konkursie Ligi Europa. poprzedni szczyt albański zespół byli play-off Pucharu Europy numer dwa w sezonie 1 z 5 możliwych przeciwników 2013/2014. Skenderbeu Korce w losowaniu #UCL playoffs.The zostaną wykonane Aug 7, 2015-typic.twitter.com/npWtTbNXIe – albański Nożnej (@Albanian_Soccer) 5 sierpnia 2015

szwajcarski FC Basel albo niech w odwecie przeciw Polska Lech Poznań niczego przypadkowi. Po zwycięstwie 3: 1 nad przeciwnikiem gleby wygrał w domu (1: 0).

Polska czeka na przedstawiciela w fazie grupowej LM sezonu 1996/97. Wtedy elita naprzód Widzew Łódź.