Kliczko rytm idzie ekshibicjonista Charra. Wtedy spada na polityce

niewielu wie, wie prawie wszystko. „Jestem przyszłość. Zastíním przeszłość „, deklaruje Manuel Charr, rywal mistrza boksu Vitalije Klicka na sobotę w Moskwie pojedynku o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej (od 20,55 pp Fanda w telewizji i VOYO.CZ). Ekshibicjonista z libańskich korzeniach może być ostatnią przeciwnika ukraińskich gwiazdek przed końcem kariery i chce w pełni wykorzystać i nadużywane.

skacze ci na ring przeciwko gwiaździste pummeling Vitali Klitschko, który ma się 41 lat, najwyższe Salda procentowe nokautów w historii heavy bilans wymaga odwagi. Manuel Charr, następnym przeciwnikiem dla pojedynku mistrz WBC w sobotę w Moskwie, ale ma coś więcej. Ekshibicjonista charakter, który poważnie wyolbrzymia wszystko.

Chatterbox z libańskich korzeniach mają niezwykle pewny siebie.Państwowy dawny przywódca duchowy Mahatma Gandhi, arkusz Bild wykazały, że wygrana choć pociągi w skromnych warunkach opuszczonych jednostek magazynowych jak Rocky Balboa filmu. Postrzega jako przyszłego króla.

„Gdybym miał możliwość, aby mnie Klicka obchodzić? Nie mam wątpliwości „, mówi człowiek, który, będąc jeszcze w swojej karierze wygrał wszystkie 21 gier, ale nigdy w obliczu przeciwnika, który mógłby być rozpatrywana cechy ukraińskich gwiazd.

Zaufanie on daje jego członek mentalność wątpliwy krąg przyjaciół, za który dwukrotnie skończył za kratkami. To pomaga, ale powiedział, że fakt, że kilka lat temu trenował trener przeciwnika Fritz Sdunekem.

„Bo wiem dokładnie co taktyka przygotować mnie oboje. I wierzcie mi, kopalnia być znacznie lepiej.Walcz z nim prezent dla mnie, który zawsze marzyłam, „planuje Charrowie. „Manuel jest dobrym człowiekiem i dobrym bokserem. Ale na to, aby być mistrzem, brakowało mu jedno. Dyscyplina. Dlatego też nie mógł trenować mnie „przeciwstawia Sdunek, który prowadzi Klicka od początku swojej kariery zawodowej.

W Moskwie mógłby pomóc w ringu w zeszłym roku. Już 41 lat-letni Witalij chciałby całkowicie pogrążony w jego politycznej karierze. Na jesieni będzie prowadzić swoją ukraińską Demokratyczny Sojusz na rzecz Reform wyborach parlamentarnych w celu ograniczenia wpływu prezydenta Wiktora Janukowycza.

„Po meczu znowu w pełni podłączony do kampanii. Terním pojedynek, ale to było idealne. W wakacje sierpnia, więc mogłem wziąć udział w szkoleniu. Czuję się w bardzo dobrej kondycji. Przeciwnik jest szybki, mocny i przeważnie młodych.Ale obiecuję, że ma dar oczekiwania „, mówi człowiek z nickiem Żelaznej Pięści, co może ostatecznie kończy pracę po walce karierze. Jeszcze

Spekulacje potwierdzone, ale mam problemy z jego bogatą historię ma. Ostatni raz stracił w 2003 roku i od tego czasu wygląda na próżno jego równy

Tematy:. Sport, boks, Kliczko, Charrowie, Vitali