Elitarnych strzelców nie mógł przeniknąć. PSG grał bez bramek z Realem

Bratysława. Środowa przeboju 3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów piłki nożnej 2015/2016 pomiędzy Paris Saint-Germain i bramki Realu Madryt nie przyniesie.

Oba podmioty poprzez remis na Parc des Princes prowadzonego w bieżącym wydaniu stanu konkurencji nezdolaných zespoły zerowe. A w A-grupy muszą stanowić siedem punktów.

W grupie D zużycia do zwycięstwa, aby cieszyć się zespół piłkarski Manchester City. Sevilla 2: 1 pokonał dzięki bramkom Kevin De Bruyn 91 minut.

Jeśli chodzi o szanse na promocję grali ważne mecze w grupie B – w sumie były cztery zespoły przed posiedzeniami za trzy punkty. Manchester United rozpoczął Stadion CSKA Moskwa ideału.

W 14 minucie walki własny latarnika ręce i Sędzia Główny Velasco zarządził rzut karny.Eremenko jest przyznawana mija De Gea, który zdołał wybić piłkę na słupie.

To było po nogach i odesłana do Doumbiovi graczy CSKA cieszył się ołów. Seydou Doumbia teraz zdobył osiem bramek w ostatnich ośmiu meczach dla CSKA Moskwa. Wielki bieg formie. pic.twitter.com/7A7d69GBu3 – Squawk Football (@Squawka) 21 października 2015

Na koniec początkowej organizacji stałych może podnieść ręce nad głową jeszcze kilka razy, ale grając źle utrzymany gości niezawodnie Fielding De Gea.

W drugim akcie wpisany angielskiego jako olbrzym wymienić. Zawodnicy są bardziej pchnął do pola karnego i stworzył szansę na osiedlenie się. Przeciwko Igor Akinfejev dopiero w bramie domu.

W 65 minucie nawet on nie przychodzi do United. Pobiegła jej wyobraźnia prostopadłą Herrera Walencji.W środku otoczony przez czterech graczy w starannie Martial i ładnym głowy przy pomocy lewej masztu on wyrównany.

atrakcyjny mecz został rozegrany na stadionie Etihad, Manchester City, gdzie powitał domu w grupie D FC Sevilla. Goście w pierwszej połowie gra przejął stery w ręce, a po półgodzinie objąć prowadzenie.

Vitolo wysłana z prawego pola karnego w jego wnętrzu na parterze przejściu Konopľankovi który miał problemy wcześniej. Po zaledwie pięciu minut, ale zaczął od nowa. Po zabiegu Rica po strzale Bony nie zapukał piłkę do własnej bramki Rami.

porywający drugiej połowie doszło do decyzji w 91 minut. Pchnął Kevin De Bruyne i zdecydował o trzy punkty dla City.

Cel 17. Rosenberg YC: 33 Lewicki 43. Bengtsson Rosenberg 79 – 50 Rakickij, 53rdKucera, 55. Roe Fred 67 wykluczyć: Tasos Sidiropulos (GRE)

YC 9. Matuidi, Verratti 50, 87 Aurier – 60 Sergio Ramos 77. Lucas Vázquez 86. . Černyšev, wykluczyć Nicola Rizzoli (I)

Cele 15. Doumbia – 65. walki YC. 90 + Wernbloom – Martial, 14, 80. A. Herrera 90 Fellaini, decydując Carlos Velasco Carballo (Hiszpania)

Cele:. 46. Dość 57. Kruse, YC (sp.) 43 Naldo, 90 Benaglio (Wolfsburg oba), aby wykluczyć Alberto Undiano Mallenco

Bramki: 23. Saúl Ñíguez 29, Jackson Martinez, 63 O. Torres, 89. dziadek, YC: 49. J. Achmetow (Astana), postanowił: Alexej Kulbakov (. Biel)

Cele 19. Selcuk Inan (z pokoi rzutu.), 33 Podolski – 2 Gaitan YC: 42 Bilal Kisa 63 Selcuk Inan 70 Hakan Balta Burak Yilmaz 90 +) – 18 . A. Almeida 76 SAMARIS 87.Luisao, wykluczyć William szyjki (SCO)

YC. 90 + Chiellini – 42 nm. Dominguez, 62. Wendt, 77. G. Xhaka, orzekł: Craig Thomson (SCO)

Bramki: 36. Adil Rami (własna) + 90. De Bruyne – 30 Konopľanka, YC. 47 . W. Bony – 62. Iborra, 69 Gameiro, postanowił Bas Nijhuis (Hol.)

Bratysława. Ma czarny pas sztuk walki taekwondo – a więc szeroką gamę przegubowy. Dzięki udaje się niezwykłych rzeczy. Wszędzie tam, gdzie doszedł on celował i stał się mistrzem.

W ciągu trzynastu sezonów Zlatan Ibrahimovič zdobył dwanaście tytułów.Kapitan Holandii (Ajax, dwukrotnie), Włoch (Inter Mediolan 3 Juventusem 2, AC Milan 1), Hiszpanii (Barcelona 1) i Francji (Paryż 3).

W każdym klubów zdobył 346 bramek. Innym dodał 59 dla reprezentacji Szwecji – i jest to krajowy rekord. Obecnie ataki w Lidze Mistrzów z Realem Madryt, najbardziej udanych i najbardziej znanego klubu w historii piłki nożnej.

„Cieszymy się jedną z najlepszych drużyn na świecie w domu i czekam na niego. To będzie wielka walka „, powiedział PSG strzelec. Po urazach na początku sezonu jest powrót do najwyższej formy. Dał ponad 400 goli

W sobotę zorganizował triumf z dwóch bramek prowadzących lidze francuskiej na lądzie Bastia. W 136 meczach dla Paryża dał 112 bramek – najlepszym strzelcem w historii klubu.Ogólnie, biorąc pod uwagę już 405 cele zawodowe, równowagę sensacyjne.

Tylko jeden z graczy, którzy razem z nim w środku staną na polu, dał więcej. Cristiano Ronaldo: 503. Z czego 324 dla Real, który jest również rekord klubu.

Zlatan (34 r.) I Ronaldo (30 r.) Robią wszystko, aby obalić najlepsze występy rutynowo wykonuje piłkarz w wieku 25 do 30 lat i nie może już poprawić. Są one nadal w swoich zespołach i najlepiej opłacanych graczy. Chce grać czterdzieści

„Nie czuję się inaczej w swoich dwudziestu pięciu lat. Wiele osób twierdzi, że trzydzieści pogarsza, ale nie zgadzam się. Czuję, że mogę być jeszcze lepiej „Ronaldo powiedział dziennikarzom.

Nie nigdy nie został poważnie ranny.Zauważa specjalne ćwiczenia odnośnie elastyczności mięśni. Raz w miesiącu jest to łączna analiza krwi, raz na trzy miesiące do poddania się badaniom lekarskim kompleksową, która jest doskonałym profilaktyka. Cristiano Ronaldo strzelił cele już pięćset.

„Jak dla siebie codziennej pielęgnacji i pociągiem, starzeją się w ciągu nocy, ale stopniowo. Jeśli noszenia ciężkiej pracy, można grać do czterdziestki. Chciałbym aby mi się udało „, dodał posiadacza Golden Ball w ubiegłym roku.

The Real nigdy nie wylądować na paryskim Parc des Princes nie powiodło się. PSG był w stanie wbić go w play off Pucharu UEFA 1992/1993 i PVP w sezonie 1993/1994.

Oprócz walki w Paryżu jest na porządku dziennym w ciągu najbliższych siedmiu pojedynków.