Dosyć, dosyć. Dosyć, dosyć. Holenderski napastnik był jeszcze trochę

To wszystko i trochę naznaczony pożądliwych karnawałowe křepčení i wesołości, z którymi związane są te dni nie tylko w Niemczech. Fotografowania dziko, aż do ostatnich sekund. W jednym przypadku pasuje do skoku nawet maski. Ale nie jest dobrą rzeczą. Z ukłonem 21. rundzie niemieckiej Bundesligi zbliża Václav Procházka, czeskie wersję Eurosport komentatora.

Ten akt rzeczywiście nieco wysiadł z normalnej eksploatacji Bundeslidze. Daleko nie tylko do fotografowania niezwykłą ucztę do których mamy. Okrągły przyniósł innych znaczących momentów. Może ustawienie trzy decyzje. Co zaskakujące, punkt nieodwracalny w ostatniej chwili. W ciągu jednego dnia w trzech meczach zdecydowały się w momencie, gdy przeciwnik ma praktycznie żadnych szans na odpowiedź.Złoto, lub przeklęta ustawienie…w Leverkusen, Gladbach i Sinsheim urodziły klubów, który przyniósł ogromną radość zwycięstwa urodzonego w ostatniej chwili. Może brzmi to zaskakujące, ale w historii SDS nigdy coś takiego się stało w ciągu jednego dnia w takim stopniu. Lub nawet jeden cały lap! Zdecydowanie jest to nowość od 1992 roku, kiedy to rozpoczęła się ze szczegółowym zbierania danych, rejestruje gola dla drugiego precyzją. Prawdą jest, że w piątej rundzie sezonu 2010/11, coś podobnego zdarzyło się też, również padł decydującą bramkę na końcu, ale nie tyle z ustawieniami. Według dostępnych danych, podobna sytuacja może zdarzyć się może w jednej z rund sezonu 1972-1973, został oficjalnie uznawany bramek i 90.minut, jak to wtedy było w rzeczywistości, już nikt dokładnie nedopátrá.

Cztery gole strzelone przez jednego zawodnika nie są tak nierozstrzygnięte kwestie, według dostępnych danych statystycznych, wystąpił więcej niż sześć kilkanaście przypadków, w których gracz dał zaledwie 4 bramek w meczu Bundesligi. Teraz on przydzielony Bas Dost Wolfsburg, który wygrał także dzięki holenderskiej strzelcem w Leverkusen 5: 4 W historii i pětigóloví strzelców. I šestigólový jednego – Müller. Nie Gerd, kto dał najwięcej „tylko” pięć bramek (ale cztery razy), ale Dieter, w sierpniu 1977 roku w meczu Kolonii – Brema (7: 2). Na čtyřgólového strzelca w BL czekał prawie dwa lata. Ostatni raz taki kawałek udało Claudio Pizarro z Bayernu przeciwko HSV (9: 2).Wystarczające jest drugim graczem zrobić to najlepiej Wolfsburg po Martin Petrov, który zdobył cztery razy w październiku 2004 roku przeciwko Mainz (4: 3). Pikantne jest to, że tym razem obok Dosta w tym samym meczu pchnął domu Heung-Min Son hat-tricka, ale zachwyciły go po utracie niewystarczające

Ale co jest chyba jeszcze bardziej niezwykłe. Dopiero za trzecim razem udało się umieścić cztery gole graczy odwiedzających Zespół. Cacau zrobił to najlepiej Stuttgart w Kolonii w 2010 roku, kiedy jego zespół wygra 5: 1 Frankfurt Tony Yeboah w maju 1993 roku uderzył cztery razy w Uerdingen, ale trener Heese Frankfurt przypadkowo pozostawione odgrywać większą liczbę obcokrajowców, więc mecz zakończył się w domu wygrać 2: 0, choć na boisku, które było 2: 5Aby dostać swoje nazwisko z nas wnosi do słowne kalambury, trudno coś takiego może popsuć radość z pięciu bramkach sezonu dodała prawie tak wiele w jednym meczu. Trzy w ciągu 90 minut, był mały, dodał kolejne ustawienie, Leverkusen, kiedy nie mógł odebrać w dzikim rzutach. Mimo to, nie ma goli było mało. Został zniwelowany przez sezonowej rekordu devítigólový (w 9. rundzie Frankfurcie – Stuttgart 4: 5). Historycznie rzecz biorąc, najbogatsi meczu bramkę, jednak pozostał daleko (Wszystko w BL stało i dvanáctigólových pięciu meczach).Bayern przez prostopadłym kanonady przeciw HSV (8: 0) zdalnie zaatakowane maksymalna wypłaty (Gladbach – Dortmund 12: 0 w sezonie 1977/78, tylko na krawędzi 5x, a następnie trafia Heynckes)

Głównie ze względu na KC. Monachium i Bayer Leverkusen są również szanowany część całkowitych bramek w rundzie – 38, najwięcej w tym roku, nadal przycięte w 13. rundzie (35), a ostatnio spadły w drugiej rundzie 2010/11 – 39. tym razem trafił były te długoterminowe stażyści cel jak Neven Subotič. Cele, jak inaczej niż ustawienie, publiczność czekała w Gladbach, choć gra zaciekle broniąc Kolonia. Celem jego piśmie czekał na próżno trzecim meczu z rzędu, więcej uwagi do siebie zamaskowanych kibiców, którzy zrobili właściwą hańbę.Maski następnie w jego mieście kłusem się słynny karnawał i piłkarzy DUC Kolonii. Ale to było nieco smutne maski. Powrót do trefám. Średnica 4,22 goli na mecz w tej rundzie jest zdumiewająca. Jednak rekordowo wysokie – 53 bramek w rundzie 9 lat 1983/84 ze średnią 5,89 był daleko. Kto wie, czy on kiedykolwiek przekroczyła…