Abraham zasadził ponownie DeRozan 40 punktów, po walce z braćmi Pau Gasol cieszyli

Rzeczywista noc strzelanie z wtorku (Chicago pieprzem 42 punkty) DeMar DeRozan i naśladować Środa, 40 punktów przewagi przeciągnięty Toronto do zwycięstwa nad Miami. Potrzebował 25 strzałów, z czego 14 trafień i zwrócił również 12 z 13 rzutów wolnych.

„Ja tylko starałem się być bardziej agresywny, ale nie starają się po prostu dać punkty bardziej skupiłem się na pracy w defensywie pół „DeRozan powiedział.

Żaden inny członek pięciu podstawowych Raptors gdy wsiada do wartości punktowych dwucyfrowych.Zrobili to po prostu zastępuje Norman Powell (14 punktów) i Delon Wright (13 punktów).

Zespół zebrane w pierwszym kwartale patnáctibodové Nanko, w pozostałych trzech części, ale zrealizowane tylko 51 punktów.

Raptors zagrał w tym sezonie już dziewiętnasty gra, w której traci podwójną różnicę cyfrowy, dzięki czwarta wygrana z rzędu w konferencji Wschodniej zbliżył się do osiągnięcia trzeciego Waszyngton.

„Wejście w meczu, nie udało, ale stopniowo mamy do niej i grał to, co chcieliśmy”, powiedział DeRozan powrócić do gry.

„To jest demonstracja że nigdy nie daje się i podając swoje serce w to, „powiedział trener Dwane Casey. „Do tej pory musimy po nieudanym starcie, w końcu udało się znaleźć sposób, aby wygrać.Moja praca jest po prostu znalezienie pięciu graczy, którzy by to załatwić. „

Home ciepła nadal posiada miejsce postępu ósmy, ale porażka nagrany prześladowców. Miami był drużbą Hassan Whiteside z 16 punktów i 14 zbiórek, Goran Dragič dostał 13 punktów, siedem zbiórek i siedem asyst. Rannych Dion Waiters nie rozpoczął się po raz trzeci z rzędu.

San Antonio radzenia sobie z Memphis 97:90, dziewięć-Pau Gasol mogą cieszyć się wygraną nad třináctibodovým brat Marc. Grizzlies natomiast Spurs przegrali po raz pierwszy w tym sezonie.

Najlepszym strzelcem LaMarcus Aldridge był zwycięzcy z 23 punktów, które również upokorzył barierę 15000 punktów kariery.San Antonio nadal ścigać przywódców zachodniego zespołu Konferencyjnym Golden State, który odstaje od dwóch zwycięstw.

, co jest gorsze liga zespół Brooklyn po raz pierwszy w tym sezonie wygrać dwa mecze z rzędu. Po mocno Triumph nad Detroit (98:96) w czwartek Nets obniżona outsiderem Phoenix 126: 98.

Brooklyn – Phoenix 126: 98 Home Dallas – LA Clippers 97:95 Start Miami – Toronto 84 101 Home Portland – New York 110: 95 Home San Antonio – Memphis 97:90